Sarımsak Çayı Yorumları

Sarımsak Çayı Yorumları
Sarımsak çayı yorumları ile ilgili sayfamıza hoş geldiniz. Sitemizde satılan garlic tea ürünü ile ilgili görüşleri bu sayfamızda görebilir. Aynı zamanda sizde sarımsak çayı kullananlardan iseniz ürün ile ilgili tecrübelerinizi bu sayfada belirtebilirsiniz. Sitemiz orijinal sarımsak çayı resmi satış sitesidir.

Ürün ile ilgili yorum yaparken lütfen argo, küfür, hakaret içeren kelimeler kullanmayınız. Bu tür yorumlar kabul edilmeyecektir. Aynı zamanda bu ürünü satan onlarca firma vardır. Lütfen ürünü alırken satın aldığınız yerin adresini ve telefon numarasını bir yere kaydederek satın alınız. Başka firmadan alınan ürünle ilgili sorunları bir başka firma halledemez. Hepinize sağlık dolu günler.

Sarımsak çayı yorumlarınızı sayfanın altında bulunan sarımsak çayı yorum formunu doldurarak yapabilirsiniz.

Sarımsak Çayı Resmi Satış Sitesi

Sarımsak Çayı Yorumları” üzerine 33 düşünce

 1. Merhaba ürün dün elime ulaştı beş kutu sipariş vermiştim bugün kullanmaya başladım yanında hediye gelen termal kemeri nasıl kullanıldığını açıklarsanız memnun olurum şimdiden teşekkürler

 2. internette okadar çok sarımsak çayı pazarlayan site var ki,
  orijinaliğinizden nasıl emin olacağız ?
  hepsi aynı ürün müdür yoksa,
  yani kiminin içinde 40 poşet var, kiminin 30,
  kiminde kargo ücreti hiç yok, kimini iki kutudan fazla alırsak yok.
  insanların zaafları kullanılıyor düşüncesindeyim.
  siz, ”sitemizdekiler %100 orjinal” diyebiliyor musunuz ?

  • Orjinalliğin 2 göstergesi vardır. Bunlardan 1. si ürünün faturasıdır. 2. si ise ürünün hologram numarasıdır. Yasal olmayan ürüne fatura kesilemez. Yani ürünün faturasının olması orjinal olduğunun göstergesidir.
   Bunun dışında üzerinde var olan hologram numarası vardır. Üretici firmanın adresinden de sorgulatma imkanınız vardır.

   Bunun dışında sarımsak çayı olsun yada başka bir çay olsun herkesin kampanyaları farklıdır. Farklı firmalar farklı kampanyalar yapabilmektedir. Biz ürünü satarken ürünü orjinallik garantisi ile satmaktayız.

 3. son zamanlarda duydum bu çayı hiç böyle seyler kullanmadım çünkü inanmıyorum. çok fazla kilom yok ama bolgesel benim sorunum beliim çok ince fakam basenlerim geniş aacaba alsam bi etkisi olur mu ayrıca termal kemeri sadece bel için mi kullanabiliriz

 4. Benim yarın bir hafta oluyor kullanalı. İki kilo vermişim.
  Tavsiye ederim herkese.
  Kullananlarında yorumlarini bekliyorum.
  Lütfen paylaşın kaç haftada kaç kilo verdiğinizi.

 5. merhabalar bende iki kutu sipariş ettim bugün geldi heman kaynamış su içerisinde demlenmeye bıraktım tarıih belirledim bakalım bir haftada ne kadar kilo vereceğim sonucu buradan sizlerlle paylaşıcam…..

 6. Bebeğim 12 aylık emziriyorum.daha önce emZiren anneler kullanabilir diye biliyordum bu çayı fakat yorumlardan birine verdiğiniz cevapta enziren anneler kullanmadın diyorsunuz. Ne gibi bir zararı var acaba öğrenebilirmiyim

 7. kolay gelsin bende geçen gün garlic tea diye çay sipariş ettim fakat metal kurular içinde senteve gibi bir marka geldi arayıp sorduğum zaman hologrkontrol edebileceğimi söylediler ama içime sinmedi orjinali garlic tea mı yoksa senteve mi? yardımcı olabilirsenizçok memnun kalırım şimdiden teşekkür ediyorum..

  • Garlic tea sarımsak çayı ilk çıkan ve sarımsak çayı olarak bilinirliği en yüksek markadır. Diğer ürünlerle ilgili sahte ya da orjinal dememiz yanlış olur. Çünkü diğer ürünlerle ilgili bir bilgimiz yok. Ancak faturalı ve hologramlı ürünleri tercih etmeniz sizler için önerilir.

 8. MerhabaLar bnde saLı günü ürünü aldım 3 gündür kullanıyorum metabolizmam gerçekten hızlanmaya başladı hissediyorum.Çok tuvalete çıkıyorum etkisini böylede mi gösteriyor acaba ?

 9. anlamadığım bir nokta var burada neden bukadar ucuz. heryerde 39 . 49 tl bazı yerlerde 9 tl burda 18 tl bız hangısıne guvenebılırız kı. sizin bu sitenizdeki çayın aynısı kutularıda üstelik ve her sıte orijinal dıyor nasıl anlarız sağlığa bır zararı varmı acaba lütfen kullanan arkadaşlar yazsınlar.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>