Sarımsak Çayı Fiyatı

Sarımsak çayı satın almak istiyorsunuz ve fiyat araştırması yapıyorsanız en uygun fiyatlarla ürünü sitemizden temin edebilirsiniz.
1 kutu sarımsak çayı 39 lira
2 kutu sarımsak çayı 69 lira
3 kutu sarımsak çayı 79 lira
5 kutu garlictea sarımsak çayı 109 lira
10 kutu sarımsak çayı fiyatı ise 199 liradır.
Yukarıda verilen en uygun ve orjinal ürün fiyatlarıdır. Ayrıca tüm alımlarınızda kargo ücretsiz olup. 2 kutu ve üzeri sarımsak çayı alımlarınızda termal sauna kemer hediyemizdir. Bunların dışında 5 li paket alımlarınızda 1 adette sürpriz hediyeniz var istemeyi unutmayın lütfen.

Sizlere en ucuz ürünü sunmaktan gurur duymakla birlikte lütfen bitkisel ürün yada kozmetik ürün alırken ürünün faturalı olup olmamasına dikkat etmenizi hatırlatmakta yarar görüyoruz.

Ürünü sizlere Türkiyenin en hızlı kargosu Yurtiçi kargo aracılığı ile ulaştırmaktayız. İstanbul iline uzaklığınıza göre 18 ile 36 saat arasında sizlere ürün teslim edilir. Lütfen ürünü teslim alırken kargo görevlisinin önünde kargonuza göz atınız.

Sarımsak çayı fiyatlarımız sizin içinde uygun geldiyse bizi arayarak siparişinizi verebilirsiniz. Bu fiyata başka yerde bulumazsınız.
Bizi arayabileceğiniz telefon numarası: 0212 511 98 98 nolu hattır.

Sarımsak Çayı Fiyatı” üzerine 2 düşünce

    • 1 hafta önce bizdede 39 liraydı. Şu kısa süreliğine indirime gittik. Ürün faturalı ve hologramlı olarak gönderilmektedir. İkisinden biri yoksa iade garantisi veriyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>